Novinky

arr3Raňajky v HappyBellyPríďte si k nám vychutnať pohodu pri raňajkách. Každé ráno pre Vás pečieme voňavé koláče z... arr3WrapyOd dnes máme v ponuke aj chrumkavé wrapy. Príďte ochutnať mozzarela wrap, americano wrap...

Anketa

Ako často nás navštevujete?

Denne Denne 35% Raz za týždeň Raz za týždeň 22% Raz za mesiac Raz za mesiac 21% Menej ako raz za mesiac Menej ako raz za mesiac 23%

O Nás

Prvá HappyBelly® prevádzka vznikla v roku 2000 v Liptovskom Mikuláši, vtedy ešte pod názvom Slovenská Bageta. Počas 10-tich rokov na trhu sme sa snažili o rozširovanie portfólia našich výrobkov a zvyšovanie ich kvality. Vďaka nášmu úsiliu sa nám podarilo vybudovať si dobré meno na základe kvality, ktorú ponúkame svojim zákazníkom.

Nechceme jednoducho zapadnúť do davu bežných rýchlych občerstvení, ale radšej z neho vyčnievať. Preto sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom kvalitné a chutné jedlá, ktoré si môžu namiešať a poskladať podľa vlastných predstáv. Neradi sa limitujeme výberom a preto nechceme limitovať ani našich zákazníkov pri svojom výbere.

Pri zariaďovaní interiérov sme chceli dosiahnuť, aby si naši zákazníci skutočne vychutnali návštevu našej prevádzky. Preto sme ladili interiér v príjemných farbách a zariadili sme ho tak, aby sme zaručili najvyššiu možnú čistotu.

 

 


slide /fotky11412/slider/Untitled-1.jpg

banner
MTQ5ZWQ0